AKTUALNOŚCI

Dnia 1 czerwca 2011r. w Centrum Rehabilitacji i Wsparcia rozpoczyna działalność Klub Seniora. Klub został powołany w ramach programu „AKTYWNI JESIENIĄ - utworzenie Samopomocowego Klubu Seniora dla Osób Starszych". Jest finansowany przez Wojewodę Warmińsko-Mazurskiego. Klub przeznaczony jest dla Mieszkańców Osiedla Dajtki w wieku powyżej 55 lat. W ramach klubu będą się odbywały m.in. zajęcia warsztatowe (warsztaty sztuki kulinarnej i warsztaty artystyczne), zajęcia sportowo-rekreacyjne oraz hydroterapia. Limit: 60 osób. 

Wszystkich chętnych zapraszamy!  Kontakt: ul. Siewna 78, pokój 122

ARCYDZIEŁA TERAPII

arcydziela terapii1   arcydziela terapii2

arcydziela terapii3   arcydziela terapii4

Kontakt

Centrum Rehabilitacji i Wsparcia w Olsztynie
ul. Siewna 78, 10-831 Olsztyn
tel. (89) 721-11-03
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Alicja Dworak

Najlepszy ośrodek terapii w jakim byłam z moją córeczką... jej uśmiech i chęć powrotu mówią same za siebie. Do zobaczenia niebawem.

Andrzej Kędzierski

"Dziękuje Wam! Jesteście wspaniali. Według mnie najwspanialsze centrum w jakim odbywałem rehabilitację... od teraz nie zamienię na żaden inny ;) "

Paulina Wojtas

(..) Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie i wyposażenie terapeutyczne... (...) Czasem łezka się przeciska przez uśmiech... trudno się z wami rozstawać. Pozdrawiam wszystkich

Ewelina Ostaszewska

Przywróciliście mnie do sprawności i daliście nadzieję na całą resztę... Dzięki wam udało się to na co czekałam od dawna. Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce w równie miłych lecz zupełnie innych okolicznościach. Pozdrawiam

PRZEWIŃ DO GÓRY