DOM KRÓTKIEGO POBYTU

 

Dom Krótkiego Pobytu

Obciążenie związane z dzieckiem upośledzonym w rodzinie wymaga krótszych lub dłuższych okresów odpoczynku. Jest to niezbędne, zwłaszcza gdy jedno z rodziców jest chore lub gdy rodzina znajduje się w szczególnie trudnej sytuacji z innego powodu. W takich przypadkach dziecko powinno mieć możliwość przebywania w domu krótkiego pobytu.

Stworzenie możliwości mieszkania dziecka w takiej placówce jest konieczne dla w miarę normalnego funkcjonowania rodziny, która może być niekiedy na granicy wyczerpania sił fizycznych oraz psychicznych i trzeba jej zapewnić choć krótki okres odprężenia i wytchnienia.

Dom Krótkiego Pobytu - zdjęcia

  • DSC_0004
  • DSC_0010
  • DSC_0017
  • DSC_0019
  • DSC_0027
  • DSC_0039

 

ARCYDZIEŁA TERAPII

arcydziela terapii1   arcydziela terapii2

arcydziela terapii3   arcydziela terapii4

Kontakt

Centrum Rehabilitacji i Wsparcia w Olsztynie
ul. Siewna 78, 10-831 Olsztyn
tel. (89) 721-11-03
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Alicja Dworak

Najlepszy ośrodek terapii w jakim byłam z moją córeczką... jej uśmiech i chęć powrotu mówią same za siebie. Do zobaczenia niebawem.

Andrzej Kędzierski

"Dziękuje Wam! Jesteście wspaniali. Według mnie najwspanialsze centrum w jakim odbywałem rehabilitację... od teraz nie zamienię na żaden inny ;) "

Paulina Wojtas

(..) Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie i wyposażenie terapeutyczne... (...) Czasem łezka się przeciska przez uśmiech... trudno się z wami rozstawać. Pozdrawiam wszystkich

Ewelina Ostaszewska

Przywróciliście mnie do sprawności i daliście nadzieję na całą resztę... Dzięki wam udało się to na co czekałam od dawna. Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce w równie miłych lecz zupełnie innych okolicznościach. Pozdrawiam

PRZEWIŃ DO GÓRY