PPK - Informacja dla pracowników

Pracownicze Plany Kapitałowe - Bardzo ważna informacja dla pracowników PSONI Koła w Olsztynie o warunkach zawierania w imieniu i na rzecz pracowników PSONI Koła w Olsztynie  umów o prowadzenie PPK (korzyści uczestnictwa w PPK / warunki przystąpienia do PPK / warunki rezygnacji z dokonywania wpłat do PPK)

Czytaj więcej: PPK - Informacja dla pracowników

Zmiana Regulaminu Pracy i Wynagradzania

Uchwała Nr 08/07/IX/Z/2020 Zarządu Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koła w Olsztynie z dnia 08 lipca 2020 r.  w sprawie: zatwierdzenia zmian do uchwały nr 03/11/VIII/2017 Zarządu PSONI Koła w Olsztynie polegających na zmianie Regulaminu Pracy i Wynagradzania Pracowników PSONI Koła w Olsztynie, prowadzącej do likwidacji Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych w PSONI Koło w Olsztynie, począwszy od 2021 r.

 

Czytaj więcej: Zmiana Regulaminu Pracy i Wynagradzania

Kontakt

Centrum Rehabilitacji i Wsparcia w Olsztynie
ul. Siewna 78, 10-831 Olsztyn
tel. (89) 721-11-03
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Alicja Dworak

Najlepszy ośrodek terapii w jakim byłam z moją córeczką... jej uśmiech i chęć powrotu mówią same za siebie. Do zobaczenia niebawem.

Andrzej Kędzierski

"Dziękuje Wam! Jesteście wspaniali. Według mnie najwspanialsze centrum w jakim odbywałem rehabilitację... od teraz nie zamienię na żaden inny ;) "

Paulina Wojtas

(..) Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie i wyposażenie terapeutyczne... (...) Czasem łezka się przeciska przez uśmiech... trudno się z wami rozstawać. Pozdrawiam wszystkich

Ewelina Ostaszewska

Przywróciliście mnie do sprawności i daliście nadzieję na całą resztę... Dzięki wam udało się to na co czekałam od dawna. Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce w równie miłych lecz zupełnie innych okolicznościach. Pozdrawiam

PRZEWIŃ DO GÓRY