Uprzejmie prosimy o przekazywanie 1,5% podatku dochodowego na:

Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełosprawnością Intelektualną Koło w Olsztynie

Wasze wsparcie pomoże sfinansować m.in. rehabilitację i edukację dzieci oraz rehabilitację dorosłych osób z ograniczeniami i niepełnosprawnościami w specjalistycznych placówkach prowadzonych przez PSONI w Olsztynie.
 
Uruchom online bezpłatny program do rozliczenia podatkowego i wypełnij swój PIT razem z Nami:

   


Jak przekazać 1,5% podatku?

Wypełniając odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym PIT (28, 36, 36L, 37, 38, 39), należy wpisać KRS: 0000014834:

Przekaż 1% podatku

 

1,5% podatku mogą przekazać:

  • ryczałtowcy – PIT 28,
  • przedsiębiorcy – PIT 36,
  • przedsiębiorcy-liniowcy – PIT 36L,
  • pracownicy – PIT 37,
  • gracze giełdowi – PIT 38,
  • osoby, które sprzedały nieruchomość – PIT 39.

Aby przekazać 1,5% podatku, wystarczy wpisać w zeznaniu rocznym jego kwotę oraz numer KRS. Samym przelewem zajmie się Urząd Skarbowy.

Kontakt

Centrum Rehabilitacji i Wsparcia w Olsztynie
ul. Siewna 78, 10-831 Olsztyn
tel. (89) 721-11-03
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Alicja Dworak

Najlepszy ośrodek terapii w jakim byłam z moją córeczką... jej uśmiech i chęć powrotu mówią same za siebie. Do zobaczenia niebawem.

Andrzej Kędzierski

"Dziękuje Wam! Jesteście wspaniali. Według mnie najwspanialsze centrum w jakim odbywałem rehabilitację... od teraz nie zamienię na żaden inny ;) "

Paulina Wojtas

(..) Wspaniałe miejsce, wspaniali ludzie i wyposażenie terapeutyczne... (...) Czasem łezka się przeciska przez uśmiech... trudno się z wami rozstawać. Pozdrawiam wszystkich

Ewelina Ostaszewska

Przywróciliście mnie do sprawności i daliście nadzieję na całą resztę... Dzięki wam udało się to na co czekałam od dawna. Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce w równie miłych lecz zupełnie innych okolicznościach. Pozdrawiam

PRZEWIŃ DO GÓRY